contact@aurenis.cz

Dárek od Mikuláše

Opravdové těšení na vánoce nastupuje svátkem sv. Mikuláše. Vůně mandarinek a loupání buráků a mnohdy i první chumelení nám evokuje příjemné nostalgické chvilky, kdy jsme se těšili na vánoční čas, který nám Mikuláš přinese. A v neposlední řadě také na balíček plný ovoce, oříšků a sladkostí:) Samozřejmě sem tam nějaké uhlí a brambory, ale s tím se už počítá.

Příjemné tradice by byla škoda zapomenout.

Pamatujete si jako děti nedočkavé vyhlížení nezapomenutelné trojice mikuláše anděla a čerta, rachot řetězů a nervy na drátku, co se asi z velké knihy dobrých a špatných skutků na sebe dozvíme? My tedy ano! Samozřejmě je pak dobré mít eso v rukávu v podobě připravené básničky, nebo třepavým dechem odpískané sólo na flétničku. A pak ta slastná úleva, že nás nechali doma a čerta poslali za dveře, nebo pro balíčky.

Žádná holčička nezapomene na vlídný úsměv andílka a ani to, že tak moc záviděla zlatou záplavu vlasů a nádherné krajkové šaty. Zato malí pánové se po odchodu vlídného Mikuláše stali hrdiny, kteří sice utřeli slzu, ale dělali, že se tak nestalo a valstně jsou úplně v pohodě. Řekněte sami, nebylo to krásné?

Balíček za oknem zahřeje u srdce.

Dnes už je to tak jen v některých domácnostech, ale i tak se na tento krásný svátek nezapomíná. Často si necháváme malé dárky za oknem, samozřejmě proto, že jsme zrovna nebyli doma, když u nás Mikuláš byl… 

Proč si aspoň trošku nepřipomenout dětsví? Můžete tak mikulášským balíčkem potěšit všechny, na kom Vám záleží. Sušené ovoce a oříšky jsou neustále v kurzu, ale což takhle přibalit i nějaké hezké překvapení. Přítelkyni jistě potěšíte, protože tohle by určitě nečekala, maminku, které uděláte radost, nebo kamarádce, aby věděla, že ji máte rádi. Sušené ovoce a oříšky jsou neustále v kurzu, ale což takhle přibalit i nějaké hezké překvapení…

A co pro ty, co sladkosti nejedí, nebo mají na oříšky alergii?

Máme pro vás skvělý tip co přihodit do balíčku! Malé ocelové přívěsky se zimní tématikou, nárdelník s hvězdičkou, nebo třpytivé stříbrné náušničky připomínající první sníh. Nakoukněte do naší kolekce Mikulášská nadílka a uvidíte sami!

Nenechme tradice spát, oživujme je!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post