contact@aurenis.cz

Dárek pro děti – i ony mají svůj den

deti

Využijte příležitost obdarovat své holčičky ke Dni dětí něčím, z čeho budou mít nelíčenou radost. Krásné dětské šperky nezklamou žádnou malou princeznu. A něco se u nás najde i pro kluky… 😉

Mezinárodní den dětí

Dnes je sice běžné, že má kde kdo a kde co svůj den, ale Mezinárodní den dětí, slavený vždy 1. června, není novodobou módní záležitostí. Jeho historie se táhne až do první poloviny 20. století. I my z Aurenisu si pamatujeme, jak jsme se na tento den v dětství těšili. Kromě Vánoc, narozenin a svátků to byla další možnost vyžadovat od rodičů dárky.

Pravda, byli jsme tenkrát možná skromnější a stačila nám obyčejná hračka či sladkosti. Dnes už se mladé slečny od školních třid chtějí hlavně šlechtit a líbit. Nicméně šperky z bižuterie či chirurgické oceli mohou být naštěstí levnou záležitostí. Záleží, kolik toho chcete pořídit. Pro inspiraci vám uvádíme oblíbené dětské dárky.

Přívěsky na mobil

Bez mobilu už se dneska většina dětí neobejde. Děvčata mají ve zvyku si mobil vždy ještě ozdobit. Velice populární jsou proto originální přívěsky na mobil. Pokud je vaše dcera ještě rozverná, tak určitě užije třeba oblíbenou kočičku Hello Kitty. Jestli už je to ovšem malá lady, tak je lepší zvolit něco elegantního, co nezavání tím, že je ještě dítě (i když ve skutečnosti je). Přívěsky na mobil máme z bižuterie a také z chirurgické oceli.

Zvířátka jako šperky

Děti mají většinou rády zvířátka. Ne každý rodič jim chce či může pořídit zvíře živé. V takovém případě je ale fajn ukojit jejich touhu po zvířátku alespoň nějakou náhražkou. Můžete jim tedy pořídit třeba šperk se zvířecím motivem, ale klidně i praktickou a velmi hezkou „psí“ klíčenku.

Když ne zvířátka, tak co?

Jestli vaše děti nijak zvlášť nemilují zvířátka, tak holčičky určitě zbožňují srdíčka, hvězdičky a kytičky. Popřípadě nějaké rozverné přívěsky, těch u nás naleznete také nepřeberně. Můžou to být nůžky, mopedy či trumpety, zkrátka na co si jenom vzpomenete.

Speciální tip: šperky Sagapo

Šperky značky Sagapo jsou také výbornou volbou pro vaši dceru. Najdete mezi nimi zvířátka, hvězdičky, kytičky, ale i jiné motivy. Mezi šperky Sagapo si určitě vyberete, ať už je vaše dítě čerstvě školou povinné, nebo se chystá na střední.

A co pro kluky?

Pokud máte doma chlapce, můžete ho také potěšit šperkem. Nejspíš to ještě nebude elegán, který využije manžetové knoflíčky. Ale náramky či řetízky nosí kluci už na základní škole.

Říká se, že děti jsou naše bohatství či budoucnost. A jak do bohatství, tak do budoucnosti je potřeba investovat. Takže je určitě nezapomeňte obdarovat alespoň maličkostí. I malá investice do dětí se vám určitě jednou vrátí. 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post