contact@aurenis.cz

Dárek pro paní učitelku

teacher

„Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“ Charles Farrar Browne

Není tomu tak dávno, co jsme obdrželi krásnou objednávku na náhrdelník, kterým děti chtěly obdarovat svou paní učitelku. Jelikož každé Vaše přání, nebo požadavek je pro nás inspirací, zamysleli jsme se i my na toto krásné, leč mnohdy opomíjené téma.  

Už od školky moc dobře známe, že se může stát, že nám paní učitelka přiroste k srdci. Není to tím, že by nahradila mámu či někoho jiného, ale přináší čistou přirozenou a žádanou autoritou, vlídná slova, poučení a pomoc, mnohdy i nad rámec svých povinností.

Ve školních lavicích už to nemusí být pro děti až tak medové, ale všichni víme, že se najdou takové pedagožky a pedagogové, kteří si naši úctu zaslouží. Ano, samozřejmě, vybrali si toto povolání dobrovolně a s láskou či s přesvědčením, že rozdávat moudro a poznání je vskutku správná věc.

Celosvětově se slaví den učitelů až 5. října, ale v České republice připadá tento den právě na 28. března, kdy si připomínáme výročí narození Jana Ámose Komenského (28. 3. 1592)

Je to skvělá příležitost, jak naší oblíbené paní učitelce poděkovat za ochotu, vstřícnost a trpělivost

A co Vám jako dárek můžeme doporučit? Přece jen se setkáváme v tomto povolání častěji se ženami, pak nám tedy, pánové, odpusťte…

Náhrdelník je šperk, který nezklame! Zvlášte ocelový, kdy se nemusíte bát, že brzy ztratí svůj lesk a nemusíte mít obavy z různých alergií.

Naprosto skvělým dárkem může být také náhrdelník s ocelovým korálkem na řetízku, velmi oblíbený styl Pandora v kapánek jiném pojetí, vybírat můžete z této kolekce:

„Nejvýznamnějším uměním učitele je probouzet v žácích radost tvořit a poznávat.“ 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post