prden

Den matek

od Veroniky Fröhlichové (1. 5. 2015)


1-21385171(1)

Den matek. Den, kdy se vzdává pocta mateřství. Svátek, jenž je odrazem jedinečnosti a nepostradatelnosti ženy ve společnosti.

Také dáváte druhou květnovou neděli svým maminkám dárek nebo květiny? Nebo máte tu čest být žena, která je maminkou a dostáváte je i Vy?

Je báječné, mít důvod k oslavě a ještě k tomu tak překrásný.

Popřejte maminkám!

Co dát mámě na Den matek? Nejdůležitější dáma ve Vašem životě si především zaslouží vědět, jak vděčni jsme, že nás přivedla na svět a že ji máme.

Obejme nás, když jsme plni strachu, pokaždé se ptá, jestli už jsme jedli, sdílí moudrost, aby nám pomohla orientovat se v sebemenších detailech všedních dnů. A ta neutuchající opora, kterou nám nabízí je zkrátka neskutečná

    

 


Své díky nemusíte říkat slovy, ale činy.

A jedním takovým může byt potěšení nejen nad náručí plnou květin, ale i nad novým dárkem. S lehkostí můžete vybírat mezi luxusními náhrdelníky, prsteny se zirkony, jiskřivými náušnicemi z oceli a stylovými náramky, určitě najdete ten správný dárek.

Všechny maminky a to myslíme nejen ty současné, ale i dříve narozené si zaslouží ke dni matek nějakou menší pozornost, kterou může být i zářivý přívěsek, ozdobný šperk nejen na řetízek, ale i do setu ke stříbrným náušnicím.

    

Jak tedy na ženy?

Někdy je složité ženám porozumět, neboť každá z nás má své vlastní šifry, ve kterých aby se čert vyznal. Ale nepodléhejme panice. Stačí trocha vnímavosti a uvidíte, že pro svou maminku nebo babičku u nás jistě najdete ocelový náramek, či náhrdelník s krystaly Swarovski, který ji nadchne.


Udělějte maminky šťasné!

Samozřejmě, že jsou, protože Vás mají! Proto jim to můžeme připomenout.

Muži se jistě dovtípí, zda matce svých dětí či své vlastní mamince udělají radost šperkem značky Coquette. A ony jim pak možná prominou, že ani neumyli nádobí a nenapsali s dětmi úkoly.


Oslavte Den matek jak se patří, právě jí patří Váš dík.

Konečne Vaše existence je toho důkazem!Mohlo by se vám líbit...