prkyt

Jaro je tady!

od Veroniky Fröhlichové (7. 4. 2015)


1-56084035(3

Nalaďte se na jaro hravým stylem! Svěžími a třpytivými šperky z chirurgické oceli i bižuterie s jarní tématikou.

Zdají se vám květinky jako jarní klišé? Zkuste se na to podívat s námi, a uvidíte, jak efektní mohou být! Stačí se jen rozhlédnout a květinový trend uvidíte téměř všude. Šaty, doplňky, tak proč ne třeba stříbrné náušnice?

A co vy? Líbí se Vám květinové motivy?


 Náušnice, náramky, prsteny z chirurgické oceli s květinami - styl, který baví!

Tyto a mnohé další květinové doplňky spojuje jediné – nápaditost. Buďte svá a pořiďte si na sebe něco extra!

Tuto sezónu jsou šperky z chirurgické oceli s květinovým vzorem opět na vzestupu – proto je čas postavit se jim čelem! Máme pro Vás krásné tipy, s nimiž to určitě risknete! Nebojte se a kombinujte, jarní sezóna k hravosti sama vybízí!

Také se ráno po probuzení jdete mrknout za okno ,jaký že bude den? I taková drobnost, jako je ocelový prsten s květnami a zářivými krystalky bude zárukou, že bude jistě porozářený.


Povězte to šperkem!

Mnohé ženy mají rády romantiku, ale přiznat to nahlas je někdy složitější. Vyberte ten správný kousek ať už náramek z chirurgické oceli, nebo stříbrný řetízek přívěskem a nechejte jej zářit v jarním slunci, uvidíte, že budete nadšená. Vytvoříte tak dokonalou pastvu pro oči.


Drobná kvítka jsou decentní a hodí se určitě pro každou příležitost a věřte, že náušnice z drobných kamínků budou slušet každé ženě.

A pokud máte dojem, že k jaru patří králíčci, nebojte se, ani na ty jsme v naší kolekci nezapomněli.

A který šperk se stane Vašim jarním hitem?

 

 Mohlo by se vám líbit...