Královna plesů a bálů se šperky Aurenis

(31. 1. 2016)


1-46045193(1)

Plesová sezóna začíná a my každoročně řešíme otázku, co na sebe? Jaké zvolíme šaty a módní doplňky, tedy jaké šperky se hodí na ples?

Jak se v plesové společnosti cítit jako královna?

Plesové náušnice od Aurenis jsou dokonalé. Poradíme, zda raději levnou plesovou bižuterii, nebo ocelové plesové šperky.     

Plesové šperky – to je opravdu velké téma!


Každá chce na plese zazářit a blýsknout se perfektními šaty, dokonalým líčením a skvělým účesem. Samozřejmě v neposlední řadě třpytivými šperky.

Při výběru plesobých šperků je třeba se řídit nejen tvarem obličeje, délkou vlasů a typem účesu, ale tentokrát hlavně a zejména plesovými šaty.


Ideální šperky na ples jsou pro každou jiné, lze ale říct pár obecnějších tipů.


Veliké oblibě se těší různé dlouhé štrasové plesové náušnice, které Vám dodají kýžený glanc. Protože jsou ovšem tyto plesové náušnice samy o sobě velmi výrazné a bohatě zdobené, hodí se spíše k jednoduchým plesovým šatům, zato dlouhým i krátkým.

třpytivé rhodiované plesové štrasové náušnice     zářivé štrasové plesové náušnice s perlami     visací plesové náušnice se zirkony


K bohatě zdobeným plesovým šatům je třeba pečlivě vybírat jemnější a decentnější módní doplňky, pokud nechceme působit jako nazdobený dortík. Máme proto širokou nabídku náušnic z chirurgické oceli se zapínáním na puzetu zdobených zirkony, nebo decentní ocelové plesové náušnice s perlami, které se pro tuto variantu náramně hodí.

 

Dámy se smyslem pro jednoduchou eleganci si mohou přijít na své se stylovými ocelovými náušnicemi na ples rozličných tvarů.

 

Navštivte naši kolekci a vyberte si ty pravé plesové šperky.

kolekce šperky na ples plesové šperky kolekce