máj. hor.

Nechme lásku rozkvést v máji

(26. 4. 2016)


máj

Lásku můžete dát všem, na koho myslíte při každé příležitosti a ve všem, co děláte. Otevřete své srdce s vědomím, že je tu šance, že se můžete o své srdíčko rozdělit. Můžete zažít lásku i radost tak, jak se vám nikdy nesnilo, a říkali jste si, zda je to vůbec možné.

Májová tradice vyznávat lásku je naprosto báječná událost!

Máj neboli květen, čas lásky a ocelových šperků ve tvaru srdce, šperky Aurenis

   

Je čas dávat i dostávat lásku ve všech podobách

Každý je malým dárečkem či pozorností určitě potěšen, i když říká, že si na to nepotrpí.

 

Protože jak se píše v jedné krásné dětské knížce, „každý začne být hned šťastný, když vidí, že ho někdo potřebuje. Každý totiž potřebuje, aby ho někdo potřeboval.“. A tomu se říká láska. Je to, když se něco úžasného děje a nemůžete se dočkat, až to vykřičíte do světa.

 

 

Nechme se unášet sladkými slůvky a upřímným objetím.

Protože kdy jindy než v máji je ta nejvhodnější příležitost?

 

 

 


Máme pro vás pár srdíčkových tipů, pokud se rozhodnete vyjádřit svou lásku třpytivým šperkem

Půvabná barevná srdíčka z chirurgické oceli jistě najdou u mnohých žen zalíbení. Ať už to bude dárek z lásky pro přítelkyni, manželku, kamarádku nebo babičku. Zaručeně udělají radost.

přívěsky z chirurgické oceli s kamínky a krystalky swarovski     set z chirurgické oceli s kamínky krystaly swarovski náušnice a náhrdelník

 


Třpytivé šperky s krystalky Swarovski elements v této hře jistě nezůstanou pozadu. Lehké krystalky, které na slunci rozehrávají poutavou barevnou hru, rozzáří oči nejedné ženě.

Ocelové náušnice srdíčka Swarovski v modré barvě, šperky Aurenis