mužné-header-default

Ocelové doplňky pro muže

(19. 7. 2016)


1-51081697

Představujeme Vám luxusní ocelové doplňky pro muže, které zvýrazní jejich mužnost, posílí jejich šarm a dokreslí také osobní image. Pánské náramky, řetízky, manžetové knoflíčky či značkové přívěsky na klíče z chirurgické oceli či s keramikou Vám poslouží také jako tipy na dárky pro muže, kteří si zakládají na stylu i detailu. V pár krocích se dozvíte, co by správnému muži nemělo z doplňků určitě chybět.

Ve znamení pánského stylu aneb „mužné“ šperky

V oblasti módních doplňků pro muže, kam patří mj. kravaty, peněženky, brýle či hodinky, se stále více prosazují šperky, a to z chirurgické oceli. Ano, logicky, chirurgická ocel je totiž pevná, dobře vypadá a není problém ji vyrábět také v matu. Odolnost ve spojení s cenovou dostupností jsou pak dokonalými vlastnostmi, které našim pánských protějškům vyhovují. K atributům „mužných“ šperků se pak už jen přidávají masivnější články na řetízcích, silnější oka, kombinace oceli s kůží či černou keramikou, rytiny se jmény či slogany a symboly poukazující na zájmy mužů.

 Ocelové doplňky pro muže, pánské ocelové doplňky


 

Co by správnému muži nemělo z ocelových šperků chybět?

1. Řetízek na krk – chirurgická ocel matná, lesklá nebo také zlacená

Řetízky či řetězy vždy k mužům pasovaly, zvláště v létě jsou dokonalým kontrastem k opálené hrudi na pláž i při sportu. Pánské řetízky na krk z oceli se nesou ve znamení drobnějších nenápadných řetízkovitých článků, hodících se také k formálnímu outfitu při pracovních záležitostech, nebo pak masivních silných řetězů dle vkusu dotyčného. Kdo si potrpí na zlato, dává přednost pozlaceným řetízkům pro muže. U ocelových řetízků pro muže se jedná vždy o velmi propracované módní doplňky – posuďte sami!       pozlacený ocelový řetízek pro muže, pánský ocelové řetízek, řetízek z chirurgické oceli pro muže 

2. Pánský náramek z chirurgické oceli

pánský matný hrubý ocelový náramek, náramek z chirurugické oceli pro muže        Trendem doby stále zůstávají pánské náramky z chirurgické oceli ve všech jejich podobách. Tenkých, širokých, řetízkovitých, kožených s hladkou destičkou, s pevnými články či pozlacené. Jsou módními neverendy a zahlédneme je také u formálně oblečených pánů. S náramkem si můžete být jisti, že podtrhne mužské charisma i sebevědomí.

3. Ocelový přívěsek, nejčastěji na klíče

Pánským přívěskem na krk např. ve znamení zvěrokruhu nebo přívěskem na klíče zpestříte to, co už začílo být naprosto obyčejným. Přívěsky se dají podle potřeby měnit nebo mohou mít v sobě i nějaký skrytý praktický účel. Otvírák na pivo? :-)       přívěsek z chirurgické oceli na klíče, vhodné pro muže 

4. Pro velké gentlemany také manžetový knoflíček

Manžetové knoflíčky z chirurgické oceli dokonale ozdobí pánské košile a signalizují již vyšší stupeň vkusu a stylu, alespoň co se českých poměrů týče. Jsou znakem opravdové lásky k módě a doplňkům. Hodí se jako dárek k vyročí, narozeninám či jen pro radost.

ocelové manžetové knoflíky s kamínky pro muže          manžetové knoflíky pro pány       pánské knoflíky na manžetu z chirurgické oceli  

Se znakem mužnosti a ocelových doplňků pro muže si někteří spojují také piercingy, ale toto téma si zasluhuje zvláštní pozornost a je samostatným tématem.

Nechte se unášet na vlně pánských doplňků!

ocelové šperky pro muže        piercing tribal z cirurgické oceli

 Mohlo by se vám líbit...