kol

Překvapte svou školačku!

od Veroniky Fröhlichové (22. 6. 2015)


kolačka

 

Konec školního roku je výzvou pro všechny. Školáci a studenti jsou nesmírně potěšení, že jim končí rutina a začíná báječné a bezstarostné období, pokud ovšem nestráví prázdniny na brigádě, ale i ta má svá kouzla.

Zároveň je to pro Vás i Vaši ratolest důležitý mezník, který by se neměl přejít mávnutím ruky.

      Můžete se vydat na rodinný výlet, uspořádat s kamarády piknik, než se všichni rozprchnou za dobrodružstvím, a nebo potěšit Vaši dcerku dárkem, aby se vědělo, že i pro Vás je tento den důležitý. My Vám v tom můžeme pomoci, co se týká mladých slečen, neboť každá jistě nějakou vyšperkovanou parádu velice ocení.

Možná budete překvapená, že čerstvá absolventka prvního ročníku základní školy může prohlásit, že hračky jsou pro mimina a že by raději něco hezčího. Tak co třeba stříbrné náušnice, náhrdelník z bižuterie s krystaly, nebo klíčenku z chirurgické oceli? Proč ne? Bude to skvělá památka.

   

Pro větší slečny můžete samozřejme sáhnout po ocelových náušnicích třeba Hello Kitty. Ty snad nikdy nezklamou, či ozdobit slečnu drobnými náušnicemi z chirurgické oceli ve tvaru květiny.

 

 


 

 

Všude je plno roztomilých trendy drobností, ale jak najít tu pravou? Středoškolačky jistě ocení sofistikovanější šperk, kupříkladu náhrdelník s krystaly nebo ocelové náušnice se zirkony, aby se v prázdninovém období blýskly, či uměly svému vyvolenému ukázat, jak jim to sluší.

Prázdniny k láskám přece samy vybízí.

     

Nezapomeňte, aby byl dárek dárkem, musí být bezpodmínečný.

Nemůžeme se domáhat větší snaživosti a zlepšení, to všechno přijde i bez tlaku, pokud to přijít má. A Věřme, že malý dárek bez podmínky tomu bude velice dobrou motivací.

 kolekce šperků pro slečny školačky

 

 Mohlo by se vám líbit...