Řekněte prstenům "Ano"!

od Veroniky Fröhlichové (10. 3. 2015)


1-24123861(2)

 

Prsteny jsou nejfrekventovanější a nejoblíbenější šperky. Proto odedávna neslouží jen jako ozdoba, ale jako nositelé určitého významu.

Prsten nám podle řecké mytologie připomíná hrdinství Prométhea, který byl za ukradený oheň přikován ke skále. Poté, co byl vysvobozen, musel nosit prsten s kamenem jako připomínku svého trestu. To nás ovšem neodsuzuje vnímat dnes šperk jako trest. Především nám slouží jako důkaz lásky a výjimečného přátelství. Uzavřeného kruhu s velkým významem. Kruhu, který vyjadřuje mnohé z toho, co nás lidi spojovalo a spojuje.


 

Odměňme se pro radost!

Kolikrát Vás v nečekanou chvíli přepadne myšlenka: ,,Ano, jsem žena a chci si dopřát něco, abych se cítila dobře jen tak." V tu chvíli člověk nikdy neví, co přesně by chtěl. Mohly by to být šaty, skvělá čokoláda, šálek kávy s přítelkyní, nebo pestrobarevný šátek.. Stále se motáte v kruhu? Tak proč by to nemohl být právě prsten!

A pak si bez výčitek můžete dopřát nejen symbolicky laděný kruh, ale i malou radost.

 


 

Prsten z ušlechtilé chirurgické oceli je "in"!

Prsteny jsou dnes k dostání v mnoha variantách jak barvy, stylu, kvality tak i použitého materiálu. Jedním z nejoblíbenějších materiálů dnes je bezesporu chirurgická ocel. Ocelové prsteny jsou vhodné při každé příležitosti. Používají se na každodenní nošení i jako doplněk pro nevšední události. Ocelový prsten si může finančně dovolit prakticky každý, zřejmě proto jsou tak oblíbené a široce rozšířené.

Nebojte se vybrat si i masivní prsten.

Dokonale zastoupí výrazný šperk, kde je dalších doplňků netřeba. Samozřejme tak akorát velký na to, aby podtrhl Váš styl! (A nebo se v případě potřeby dal použít jako zbraň).

Ať už tedy hledáte jednoduchý zlatý prsten nebo luxusní a skvělý doplněk, rádi Vám nabídneme prsten, který podpoří Vaši jedinečnost.

Dopřejte si potěšení a řekněte prstenům své "Ano"!

 Mohlo by se vám líbit...