Šperky chirurgická ocel a stříbro Aurenis na jaro 2016

Rozkvetlé jaro – motýli a kytičky i na našich špercích

(24. 3. 2016)


Motýli, květiny, lístky – nové šperky z chirurgické oceli a stříbra na jaro 2016

Jaro… Leckdo z nás propadá pěstitelské vášni zasadit si alespoň nějakou jarní kytičku či jen tak plesat radostí nad barevnými petrklíči. Můžete to také pojmout po svém. Vypěstujte si lásku ke šperkům s jarními motivy! I u nás najdete krásné barevné ocelové či stříbrné kousky.

Jemné třpytivé šperky s motýlí lehkostí

Počasí je na jaře mnohem příznivější a není to jen jediný důvod k oslavě tohoto ročního období. Zelená barvička začíná nahlížet ven ze země, slunce svítí a všichni, jak se zdá, jsou nadšeni přivítat jaro s motýlí lehkostí.           ocelové náušnice motýlci s kamínkem – šperky Aurenis

Co bude trendy v této sezóně? Jemné šperky!

třpytivé plesové svatební náušnice s perlami – jemné šperky Aurenis       

Připravte si svůj pár třpytivých ocelových či stříbrných náušniček, pokud chcete, aby každá květina malinko zažárlila. Teplo a delší dny nám dovolují být nápomocny záři slunečních paprsků pomocí úžasných pozlacených ocelových šperků. Kytičky, lístky, motýli a barvy, to vše ožívá a vzkvétá. Osvěžte se růžovou, zelenou, fialovou či modrou barvou třpytivých krystalů či zirkonů na různých typech šperků – dlouhé visací náušnice, přívěsky na řetízky či nenápadné lehké náušnice pecky.

Fantazie a zábava jsou přece charakteristickými znaky jarní sezóny. Sama se nám nabízí možnost nosit jasnější poutavé šperky s jarním nádechem a třpytivé broušené kameny. Existuje mnoho možností, včetně ocelových a stříbrných náušnic, prstenů, náramků a přívěsků všech stylů a vzorů... Ty vám pomohou přivítat jarní sezónu, jak se patří. Proto Vám přinášíme pár tipů na jaro 2016.

originální pozlacený prsten květina s kamínky – šperky kytičky Aurenis malé ocelové levné náušnice kytička s krystalkem – šperky Aurenis na jaro červený náramek z chirurgické oceli s broušenými korálky – šperky Aurenis visací dlouhé náušnice z chirurgické oceli s lístečky – šperky lístky Aurenis pozlacené puzetky kytičky s červeným kamínkem – náušnice Aurenis

Stříbrné náušnice s modrými krystalky – barevné stříbrné šperky Aurenis   Ať už nosíte vlasy vyčesané nahoru, nebo splývavé, buďte si jisty, že tyto nádherné oslňující ocelové či stříbrné náušnice se budou půvabně vyjímat i přes prameny vlasů.

Decentnější neverendy?

Pro ty, co rádi decentnější kousky i mezi šperky, které se Vám či ostatním jen tak neokoukají, jsou tu perly. S nimi můžete i na oficiální jednání či oslavy. Šperky s perlou jsou ideální v každém ročním období a navíc mají tendenci lichotit široké škále odstínů pleti.

elegantní náhrdelník z chirurgické oceli s perlami – šperky na jaro 2016 kruhový náramek z chirurgické oceli s perlami – decentní neverend mezi šperky Aurenis dlouhé ocelové náušnice s perlou – šperky, bílá perla Aurenis

Radost i pro alergiky

Jediní, kdo se na jaro až tak moc netěší, jsou alergici. Ale nezoufejte, schovejte rýmu za třpytivý šperk a uvidíte, že se Vám uleví. Pro alergiky na kovy pak platí jednoduchý lék – chirurgická ocel a proč se používá k výrobě šperků.

 

Přivítejte jarní krásu s potěšením!

 Mohlo by se vám líbit...