rozmarné

Rozmarné léto

od Veroniky Fröhlichové (30. 7. 2015)


rozm.

S příchodem léta je každá žena snad ještě parádivější. Slunce nás vybízí k nošení pestrých letních šatů a k nim je samozřejmě třeba vybrat skvělé doplňky. 

     Letošní trend vzorovaných a barevných potisků nás vede k zamyšlení, zda podlehneme výběru šperků jednoduše vyhlížejících, či naopak velice výrazných.

Podstatou je však umění, jak šperky nosit. Buďte všímavá a nepřehlížejte detaily na svém oufitu. Hned budete mít lepší pocit, když zjistíte, že všechno hraje do noty. Jen nemějte obavy z neúspěchu.

Buďte jedinečná a vyzkoušejte něco nového!


 

Pokud jste vyznavavačkou minimalistického stylu, určite dáte přednost malým náušnicím z vysoce leštěné chirurgické oceli se zapínanim na puzetu. Můžete si vybrat i robustnější elegantní náušnice z chirurgické oceli hned ze tří barev, leštěné chirurgické oceli, pozlacené oceli, či rose gold.       

     

Máte raději výraznější šperky?

Masivní ocelový náramek Vás jistě nezklame!


 

Ale protože léto je jako vždy rozmarné, není třeba se striktně drzet všech módních trendů. Tak ať už jste na zahradní párty, u bazénu, na výletech, nebo grilovaní s přáteli, či relaxujete po svém, tu opravdovou pohodu si užijete ve svých oblíbenych kouscích.


A my budeme rádi, když s námi objevíte nové.

 

Léto je přece skvělá doba, kdy se můžete odvázat!

 Mohlo by se vám líbit...