plesová1psd

Šperky na ples

od Veroniky Fröhlichové (11. 2. 2015)


1-7501161

Zimní období svádí k zachumlaní do tepla či dovádivým hrátkám v zasněžené krajině. Tak či onak se nám vždy nabízí možnost být chvíli královnami plnými noblesy a elegance. Stačí jen vyrazit na ples, kterých se nám v zimní sezóně nabízí nepřeberné množství.

Plesová sezóna

Není mezi námi snad nikdo, kdo by neocenil zářivou krásu precizně propracovaných hvězdných sněhových vloček zářících při doteku světla. Nebojte se, vyberte ty správné šperky na ples a budete vynikat jako třpytivý klenot.

 

I vy můžete být hvězdou večera a zaručeně prožít vyjímečné okamžiky!

Zářivé šperky na plesech hrají nemalou úlohu. Zkuste jejich výběru věnovat čas a energii a všímejte si, jak budou působit společně s Vašimi šaty a účesem dohromady. Nežeňte se proto do boje s nesourodými kousky, vždyť příprava na bál je přeci zábava!


Laďte s radostí!

Pokud máte černé šaty, můžete bezpečně vyjádřit svou osobnost šperky různých barev. Neopomínejte pravidlo, které říká: „Méně je více!“. Proto náhrdelník kombinujte s drobnými náušnicemi a výrazné visací náušnice s náramkem. Plesové šaty s odhalenými zády či vysokým rozparkem naleznou dokonalost v jednoduchém šperku. Šaty střídmé naopak prozáří volba nápadného šperku.

Nebojte se být hvězdou večera!

 

Kolekce šperků na plesMohlo by se vám líbit...