Velikonoce na krku

(9. 4. 2017)


1-65892097

Ano, Velikonoce tu máme zase na krku, jako každý rok! Někdo tím myslí, že jsou za pár dní, a vidí v nich úklid a nekonečné chystání, někdo si je chce užít zejména veselými dekoracemi, a to třeba i na svém dekoltu. Už máte na krku svého zajíčka? :-)

Tentokrát jsme plni dvojsmyslů a koketního humoru, který k aprílovému měsíci prostě patří. Že si z nás střílí počasí, přece neznamená, že si nemůžeme zastřílet i my a nejen z něho. Tak co kdyby Vás zajíček trochu obveselil?

Mít svého zajíčka?

Velikonoce se nesou ve znamení radosti z příchozího jara, procitnutí přírody ze zimního spánku. Proto v nich tak důležitou roli hrají symboly nového života (vajíčka) a plodnosti. Skutečně, všude se to hemží mláďaty, kuřátky, kachňátky, motýly, beruškami, včelkami... a spolu s Velikonocemi i zajíčky.

Jenže z těch čokoládových se zbytečně tloustne, což teď vůbec nezapadá do našeho konceptu, zvlášť když se snažíme o jarní očistu těla i duše. Radost Vám ale může udělat trochu jiný zajíček, náš stříbrný! Skákat neumí, ale omladí Váš krk či zápěstí, pokud ho ovšem nezavěsíte někde na klíče.

Přívěsek zajíček stříbrný playboyNáušnice stříbrné, zajíčci, playboy, zajíčekStříbrný přívěsek zajíček s krystalky, pozlacený, rose gold, růžové zlato

Pokud nejste na zajíčky

..., pak tu jsou ještě další zvířátka. Ocelový přívěsek rybka, ještěrka, koala, beruška, sova, motýl či chobotnice.

Přívěsek ještěrka, tribal, ocel, chirurgická ocel, ocelovýPřívěsek sova, sovička, stříbrný, stříbroOcelový přívěsek motýl, motýlek, chirurgická ocelOcelový přívěsek motýl, motýlek, pozlacený, chirurgická ocel

Brrr, ani to ne. Pak tedy Váš dekolt rozkvete jedině pomocí kytiček. Tyhle květiny sice nenahradí Váš oblíbený parfém, zato se večer nezavinou, naopak odvěčí se leskem a věčnou krásou.

ocelový přívěsek kytička, kytička chirurgická ocelpřívěsek stříbrný kytička, květina stříbrnákytička chirurgická ocel, lesk, přívěsek

Ani na vajíčka

Vajíčka opravdu mezi šperky nemáme. Nicméně ovály různých barev svým tvarem do Velikonoc krásně zapadají. Jemné, výrazné a zdobené. Kuřátka v nich však nenajdeme. ;-)

Ocelový přívěsek ovál, oválek, Tribalstříbrný přívěsek modrýstříbrné náušnice ovály, stříbro, korál červený

 

 Veselou a bohatou pomlázku všem!