contact@aurenis.cz

Jak nosit rose gold – růžové zlato

Rose gold je módní trend ocelových šperků pozlacených dorůžova, které vypadají vznešeně a přitom jsou cenově dostupné. Povíme si, k jakým typům se ocelové šperky rose gold nejvíce hodí, pro jaké příležitosti jsou určeny a s čím je kombinovat.

Ženám s narůžovělou pletí, která je citlivá na sluneční záření, tedy studeným typům, sluší spíše bílé zlato, platina a stříbro. Dámy s teplým tónem pleti, kterou sluníčko hned tak neohrozí, zase lépe ozdobí žluté zlato. Výhodou je, že rose gold – růžové zlato mohou nosit ženy se studeným, teplým i neutrálním tónem pleti. Splývá totiž s pokožkou a díky tomu působí elegantně, nadčasově.

Rose gold nechá skvěle vyniknout černé vlasy, modré nebo oříškové oči. Dalším vodítkem může být oblečení a doplňky. Šperky rose gold jsou téměř univerzální, ale nejlépe si rozumí s decentními podzimními tóny, starorůžovou, béžovou a smetanovou barvou. Jsou-li osazeny zářivými zirkony či krystaly Swarovski, postarají se o mimořádnou působivost celkového outfitu.

Pro rose gold platí více než pro jiné styly, že nic není podmínkou. Ocelové šperky a bižuterie s povrchovou úpravou rose gold se nosí do školy, kanceláře, na rande i do společnosti, se stříbrnými i zlatými šperky. Dnešní móda je ležérní a přeje odvážným kombinacím. Nuže, pojďte si vybrat svůj rose gold šperk.

5 tipů na ocelové rose gold šperky

  1. Náušnice rose gold – tradiční ženská ozdůbka s romantickými růžovými srdíčky. Visací náušnice z ušlechtilé oceli se hodí k delším vlasům, opticky prodloužují kulatý obličej a nevyvolávají alergie.
  2. Náhrdelník rose gold – prostá obruč, která přímo ztělesňuje rčení, že v jednoduchosti je síla. Dokonalá ozdoba pro sportovně-elegantní či minimalistický outfit.
  3. Prsten rose gold s perletí – nepřehlédnutelný šperk z ušlechtilé chirurgické oceli v pozlaceném provedení zdobený perletí a zirkonovým krystalem čiré barvy. Designový skvost za vynikající cenu, součást moderní kolekce Ó prstýnky!
  4. Přívěsek rose gold – originální šperk kombinovaný s bílou keramikou.
  5. Náramek rose gold – ideální do páru s výše uvedeným přívěskem. Zvolte k těmto dvěma výrazným rose gold šperkům jednobarevné oblečení, případně jakékoli decentní náušnice a těšte se z obdivných pohledů!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post