contact@aurenis.cz

Jsem těhotná. Budu dobrá máma?

Období těhotenství vždy provází řada změn a otázek. Na otázku, zda budete dobrou mámou, vám můžeme rovnou odpovědět: ano! 🙂 A na otázku, jestli v těhotenství budete připadat okolí méně krásná a přitažlivá, odpovídáme, že rozhodně ne!

Velkolepé šperky jsou nyní to pravé

V tomto nádherném období se žena nesmírně těší na miminko. Ale občas přijdou i chmurné myšlenky všeho druhu. Nejsnazší je rovnou pesimistické nálady ohledně těhotenského vzhledu zaplašit. Spolu s kulatící se postavou určitě není nejmenší důvod rezignovat postupně na upravený vzhled. Naopak je to ideální příležitost podtrhnout nově vznikající stránku vaší osobnosti. Každá nastávající maminka totiž vyzařuje nenapodobitelné kouzlo. Takže nekupujte už od I. trimestru kalhoty XXXL, zaměřte se na to, co neovlivní žádné kilo navíc: krásné šperky.

A jaké šperky nosit? Doporučujeme volit výrazné, zajímavé šperky, nejlépe barevné. Nebo také třpytivé šperky, například Swarovski. Barevné a lesklé šperky podtrhnou typickou záři, kterou kolem sebe šíří budoucí maminky. A u těch, které naneštěstí trpí nevolnostmi, odvedou alespoň pozornost jinam. Nehledě na roční období, nebojte se ukázat celému světu, že jste v tomto období naprosto výjimečná. Žádná šedá myš, ale překrásná těhulka!

Náramky, dokud to jde

V rané fázi těhotenství, dokud vám ještě neotékají nohy a ruce, můžete využít ke zkrášlení náramky na ruku i na nohu. Obzvlášť v létě se v nich budete cítit parádně. Jedinečná žena s unikátními šperky. Možná vás začnou lákat i různé infantilní šperky, ale nezapomeňte, že za pár měsíců začnete „mimískovat“ a vůbec mluvit ve zdrobnělinách. Je tedy spíše lepší být ještě aspoň na čas sexy dračicí nebo extravagantní kráskou.

A co později?

V posledních měsících těhotenství, kdy už hrozí i otékání, je ideální zaměřit se na náušnice a náhrdelníky. Ale i ty zkuste volit výrazné, nápadité a veselé. První decentní šperk byste si měla vzít leda až do porodnice. 

Všechno se mění…

Ano, ano, je to tak. V období těhotenství se ženské tělo mění. Můžete tedy zaznamenat, že například bižuterní či stříbrné šperky, které jste celá léta běžně nosila, vám teď způsobují alergické reakce. Pokud se vám toto stane, určitě popřemýšlejte nad nošením ocelových šperků. Šperky z chirurgické oceli se totiž vyznačují výtečnou snášenlivostí, a to i když Vaše tělo zrovna prochází těhotenskými hormonálními změnami.

Kromě všech tělesných změn se často v těhotenství mění i váš vkus, takže naše tipy berte jako dobře míněné rady. Nic víc to není, vybírejte vždy podle svých vlastních preferencí. Nejdůležitější je, abyste se v našich špercích cítila příjemně a skvěle.

Tak ať miminko roste 😉

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post