contact@aurenis.cz

Kruhy, vlastně kruhové náušnice vládnou!

Je to tak. Náušnice „kruhy“ jsou nejoblíbenějším šperkem všech dob! Mění se jen záliba v materiálu – prim nyní hraje chirurgická ocel…

Není se opravdu čemu divit, vždyť právě kruhy nechybí ve šperkovnici žádné ženy a chirurgická ocel je navíc levná, kvalitní a ještě k tomu hypoalergenní.
Procházkou městem se sami přesvědčíte, že kruhové náušnice vládnou všem a v každém ročním období!

Vládly naskrz staletí i tisíciletí

Kruhy převládaly dokonce už od pradávna jakožto ozdoba do uší či nosu, aby zdobily nejen ženy, ale celé kmeny a zdůraznily jejich jedinečnost a integritu.

Ať už jsou to malé stříbrné kroužky, velké kruhy z chirurgické oceli či masivní náušnice kruhového tvaru, každé mají to své. Přesvědčete se sami, velké kruhy obličej lehce protáhnou, malé kroužky jemně zakulatí. To ale platí spíše u krátkých vlasů, dlouhé musíte pro tento efekt sepnout. Důležité je zvolit správnou velikost k danému obličeji. Přiliš velké masivní kruhové náušnice mohou u jemným dam působit kuriózně. Pro takové případy lze minimalizovat tloušťku ocelových kruhů nebo vybrat zdobené náušnice s ornamenty či zirkony.

Kruhové náušnice můžete vybírat podle materiálu, barev kovu či kamínků a hlavně designu.

Módní stálicí jsou absolutně hladké kruhy z chirurgické oceli či stříbra. Silně jim však konkurují ocelové náušnice kruhy s krystaly Swarovski. A pak už záleží na osobních preferencích – lesklé, matné, osázené kameny či krystaly, s perlou či perletí, barevnými zirkony, reliéfem nebo třeba s motýlky.

Budou to vaše zlatíčka!

Jedním z posledních módních trendů se bezesporu stala pozlacená ocelová varianta kruhových náušnic. Ocelové náušničky s 24karátovým zlatem na povrchu jistě prozáří Váš den, a nezatíží vaši peněženku. Jsou elegantní také v kombinaci se zirkony nebo krystaly Swarovski.

Nemalému zájmu se těší i kruhové náušnice (chirurgická ocel) v narůžovělé barvě z edice Rose-gold, která se letos opět vrací na výsluní.

Extravagantní náušnice „kruhy“ jen pro odvážné!

Máte rádi extravaganci? Právě pro Vás jsou určeny masivní náušnice kruhy z oceli či stříbra, které dodají vaší osobnosti a outfitu neotřelý look! Snoubí se také s výrazným líčením a oblečením. Prostě patří na důležitou akci nebo párty a nikdy nezklamou.

Setkáváme se i s dámami, které na čisté kruhy z chirurgické oceli dokupují různé ocelové přívěsky. Je to zábavné a jednoduché, během pár vteřin vykouzlíte zcela jiný typ náušnic.

Tak proč to nevyzkoušet, máte-li rádi hravý a osobitý styl i v oblasti náušnic.

A které kruhy jsou pro Vás ty pravé?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post