contact@aurenis.cz

Mateřská dovolená aneb kruhy pod očima

„Dovolená“, která vám dá skutečně zabrat. Nový režim, na který si musíte zvykat. A navíc nový malinký člen rodiny, který se ne a ne přizpůsobit vašemu zaběhlému řádu. Zároveň však často to nejkrásnější období v životě.

Stále jste atraktivní

Změna je někdy pro ženu tak náročná, že dokonce rezignuje na svůj vzhled. Je to ale škoda. I když je to perné období, není důvod ztrácet na atraktivitě. Samozřejmě vám nebráníme obléct si tepláky. Naopak – šup do tepláků a udělejte si pohodlí, zasloužíte si ho. Jen by byla škoda strávit v nich většinu mateřské dovolené. Máte kolem sebe zkrášlující auru čerstvé maminky, tak ať to všichni vidí. 🙂

V jednoduchosti je krása

Nejjednodušším řešením úpravy vzhledu jsou určitě šperky. Stačí jen nasadit si je a máte vyřešeno. A jaké šperky vybrat, když na jiné úpravy není čas? Výrazné a nápadité šperky jsou přece jenom vhodnější k pečlivě upravené vizáži. Jenže na to není vždy možné najít při péči o miminko čas. I když se ale nestíháte ani namalovat a pomalu ani umýt si vlasy, nemusíte ztrácet glanc. Subtilní šperky nemusí být podpořené dokonalým make-upem. Ale uvidíte velký rozdíl, když si vezmete náušnice a nějaký další šperk či šperky. Samozřejmě spousta žen nenosila make-up ani před porodem, ale nyní je to trochu jiné. Neustálá péče o dítě a nedostatek spánku většině žen způsobí kruhy pod očima. A s těmi bohužel výrazné šperky moc neladí. Pokud máte ale štěstí, že se vám kruhy netvoří, nebo vám zaberou pytlíky s čajem, tak se nemusíte bát ani masivnějších ozdob.

Decentní náušnice pro unavené maminky

Decentní náušnice mohou být nenápadné pecky či jemné kuličky, rozhodně i tyto malé šperky dokážou divy. Ale nemusí to být jen vyloženě miniaturní šperky. Ani jemnější visací náušnice nemusíte zavrhovat. Stačí jen zohlednit váš konkrétní typ. Náušnice z chirurgické oceli jsou levné a přitom váš obličej opravdu zázračně rozsvítí.

Jemný skvost kolem krku

Další skvělou možností, jak vzbudit zdání, že celou péči o rodinu hravě zvládáte, je jemný řetízek. Budete působit upraveně bez sebemenší námahy. Ocelový náhrdelník vám udělá v náročných dnech skvělou službu. Náhrdelník může být vyloženě jemný a křehce působící, ale také malinko výraznější. A třeba i s kamínkem, který dodá jas unaveným očím. Nebo s nějakým krásným přívěskem.

Něco barevného či třpytivého na ruku nikdy neuškodí

Budete hned vypadat (i se cítit) upraveněji, pokud si přidáte k outfitu i náramek. Ty vyloženě zdobné a velmi výrazné náramky je lepší nechat na speciální příležitosti. Na dny, kdy máte na úpravu více času. Ale nemusíte nosit jen téměř neviditelné řetízky. I s těmi to vypadá lépe než bez nich, ovšem obzvlášť v létě se můžete více odvázat.

Maminky dvojčat či jiných vícerčat

Tak ty by bez diskuze zasloužily metál! Každá starost se jim násobí počtem děti navíc. Ale i tyto vícenásobné maminky by o sebe měly nadále pečovat. Jakkoli obtížné se to může zdát, trocha péče o sebe jim ve finále pomůže lépe zvládat tu neskutečnu dřinu při vychovávání ratolestí. Občasná relaxační koupel a příležitostná aplikace třeba pečující masky na obličej jim vrátí šmrnc. A měly by si vybrat po jednom šperku z každé výše uvedené kategorie. A k tomu ještě přikoupit nějaký pěkný set. 🙂

Přejeme hodně fyzických i duševních sil všem maminkám. A ať nikdy neztratíte svůj šarm!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post