contact@aurenis.cz

Náušnice pro kulatý tvar obličeje

Kulatý obličej vyžaduje rafinovanější volbu v náušnicích, protože na rozdíl od oválného mu mohou některé kousky zbytečně uškodit. Samozřejmě zde najdete také tipy na účes, se kterými si zvolené náušnice zaručeně padnou.

Ke kulatému obličeji náušnice kontrastního tvaru

1. Geometrické tvary náušnic – např. čtverce

Kulatý obličej krásně doplní náušnice kontrastního tvaru. Zvolte třeba pravidelné geometrické tvary, trojúhelníkyčtverce – např. stříbrné náušnice čtverce se zirkony. Ideální jsou také úzké podlouhlé náušnice. Kulatý obličej opticky prodlouží.

A pak dlouhé visací náušnice. Ty jsou ze všech náušnic nejvíc romantické. Tady máte velkou výhodu – právě k vašemu obličeji se skvěle hodí. Nebojte se náušnic, které hned upoutají pozornost.

Připomeňme, že náušnice vlastně kombinujeme s účesem. Základní pravidlo je takové, že náušnice by neměly přesahovat délku vašich vlasů.

2. Ke krátkým vlasům náušnice s krystaly a kamínky

Ke krátkému účesu se lépe hodí decentní náušnice. Váš vzhled bude působit kompaktním dojmem. Dlouhé, košaté náušnice nebudou to pravé. Skvělým doplňkem budou menší náušnice zdobené krystaly Swarovski. Jsou výrazné, ale ne mohutné.

3. Náušnice k dlouhým vlasům

Nosíte dlouhé nebo polodlouhé vlasy? Pak máte při výběru délky náušnic volnou ruku. Menší pro běžné denní nošení nebo sportovní aktivity, dlouhé pak podle nálady nebo pro zvláštní příležitosti – večer s přáteli, kulturní akce nebo rodinná oslava. Třešničkou na dortu bude ples, tady si určitě na volbě náušnic dáte záležet – více o plesových náušnicích a špercích.

4. Moderní náušnice k modernímu looku

Vyplatí se také myslet na to, jaký je váš celkový styl. Zvolila jste střih vlasů podle posledních trendů, třeba geometrický? Pak vybírejte z odvážných variant. K modernímu účesu patří moderní náušnice.

5. Klasické náušnice pro klasiky

Pokud nerada měníte účes, pak budete mít jako základ nejspíš náušnice klasického typu. I mezi nimi najdeme krásné nápadité kousky. Nemusíte se bát, že budete vypadat usedle.

A čemu se u kulatého obličeje raději vyhnout?

Mohutné kruhy nám dělají medvědí službu. Obličej pak vypadá buclatě, a hlavně zbytečně. Stačí malá změna tvaru náušnic. Náušnice s nápaditým designem budou to pravé pro vás.

Malé a nevýrazné náušnice také nedoporučujeme. Kulatému obličeji je dobré trochu pomoci zajímavými náušnicemi. Pokud ráda nosíte pecičky, volte drobné, ale nápadné. Náušnice ozdobené zirkony nebo krystaly Swarovski nejsou k přehlédnutí, i když jsou malé. Zvláště krátkým vlasům dodají úžasný šmrnc a energii.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post