contact@aurenis.cz

Náušnice pro oválný tvar obličeje

earrings

Oválný obličej je klasickým tvarem. V naší kultuře je považován za ideální. Při výběru náušnic máte volnou ruku! Ba co víc, jestli máte chuť experimentovat, nemusíte se bát přešlapu. Nicméně jsou tu orientační body, které pomohou zvolit ty správné náušnice.

Které náušnice jsou tedy pro oválný typ obličeje ideální?

1. Náušnice ve tvaru oválu, slzy či kapky

Jistotou volby jsou oválné náušnice. Působí velmi žensky. Náušnice ve tvaru slzy nebo kapky jsou naprostou klasikou – například naše stříbrné náušnice ve tvaru slzy. Nebo také náušnice ve tvaru elipsy.

2. Kruhové náušnice z chirurgické oceli či stříbra

Pak jsou tady kruhové náušnice. Zdálo by se, že u tvaru kruhu se už nedá nic vymyslet, ale opak je pravdou. Můžete mít velké tenké náušnice kruhy, nebo i malé široké. Možností jsou i náušnice jen kruhem inspirované, kde jde vlastně o mírně zahnutý obdélník. Zvláště v kombinaci s třpytivými Swarovski krystalky vypadají velmi neotřele.

3. Dlouhé visací náušnice

Už zdálky upoutají pozornost dlouhé visací náušnice. Každá žena se chce líbit, a s těmito náušnicemi skutečně budete vidět. Dobré je ale opět pamatovat na celkový dojem.

K uhlazenému účesu si můžete dovolit i velmi zdobné náušnice. Třeba romantické nebo komplikované tvary. Dlouhé visací náušnice velmi pěkně orámují obličej. Variant je spousta; váš nej kousek nejlépe vynikne s jednoduchým účesem. Když máte vlasy pevně stažené do culíku, drdolu nebo copu, nehrozí nepříjemné zamotání vlasů do náušnic.

4. Jednoduché decentní náušnice

Pohrála jste si s účesem? Rybí cop nebo třeba vlasy originálně spletené na stranu jsou účesy tak výrazné, že je lépe je doplnit jednodušším šperkem. Jednoduché náušnice pak vůbec nemusí být nudné a investice do základních kousků vás opravdu nemusí mrzet.

Ve vaší šperkovnici mají své stálé místo i decentní náušnice. Ne každý den máte náladu a čas hrát si s různými kombinacemi. Prostě sáhnete po osvědčených náušnicích. Vaším oblíbeným šperkem mohou být třeba ocelové náušnice s jednoduchými kolečky. Nebo malé náušnice kroužky se zirkony.

5. Existují i univerzální náušnice!

Pokud se vám ze všech možností už trochu motá hlava, nevadí. Věřte nebo ne, univerzální náušnice existují. Takové, které se hodí prakticky vždy a všude. Prohlédněte si ocelové náušnice s perlou. Pak také náušnice jednoduše ozdobené buď jedním větším krystalem, nebo několika drobnějšími. Určitě budete mít šťastnou ruku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post