contact@aurenis.cz

Něha a půvab v barevných sklíčkách Swarovski

Zase máme máj. Příroda se definitivně vybarvuje a barvy začínají čím dál víc lákat i nás. Za příjemné ceny si v našem e-shopu můžete pořídit třpytivá, svěží a barevná sklíčka pro potěchu oka i ducha.

Máj – barev a lásky čas

Že je už dlouhá léta májový čas spjatý s láskou všichni víme. A že je v květnu po dlouhé zimě všude plno barev, toho si nelze nevšimnout. V souladu s přírodou si tak zatoužíme i my dopřát barvy v našem outfitu. A protože je květen měsícem lásky, tak je ideální doba obdarovat sebe nebo milou osobu rozkošným barevným přívěskem. A jak jinak než ve tvaru srdce.

Dokonalý brus skla

Stříbrné i ocelové přívěsky Swarovski jsou úžasné nekonečnou variabilitou barev. Ale to není vše. Úžasná barevná škála jde také ruku v ruce s oslnivým třpytem. Tato broušená sklíčka v sobě snoubí vše, po čem ženy touží. V májovém čase doporučujeme přívěsky s kamenem ve tvaru srdce, ale samozřejmě je možno vybrat i jiný tvar. Tyto bravurně broušené kameny oslnivých barev totiž naleznete také v různých tvarech.

Ocelový přívěsek si můžete pořídit samostatně, ale u nás nebudete mít problém vybrat si k němu i perfektní ocelový řetízek.

Kvalita jménem Swarovski

Swarovski elements nebo také components jsou křišťálové krystaly, které slouží na výrobu či dekoraci šperků, oděvů a různých dalších módních doplňků. Vyrábí se v Rakousku (Wattens), kde se sklo brousí do různých podob i tvarů. U nás se s nimi setkáte zejména v přívěscích, které tvoří jedno velké sklíčko – srdíčko, čtvereček, trojúhelník, kolečko…, nebo pak v podobě malých kamínků. Ty pak najdete na ocelových prstenech, náušnicích, náramcích nebo i přívěscích na mobil.

Jak se k nám vlastně Swarovski dostal?

To je taková „malá velká domů“. On se totiž Daniel Swarovski narodil v 19. století v Čechách a přes výrobu bižuterie se jako mistr dostal do Vídně. Vymyslel stroj na broušení skla a vypracoval se ve Wattens na podnikatele. Dá se tedy říci, že komponenty Swarovski mají svůj krásný český element dávno v sobě. 😉

Nechte šperky promlouvat za Vás. Jaký element v sobě skrýváte Vy?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post