contact@aurenis.cz

Perly, nadčasové šperky!

Zavřete oči a představte si, jaké bylo vaše okouzlení svírat poprvé v dlaních perlový náhrdelník. Fascinující! Vzrušující! Tajemné! Vyzývavé!

Co Vás napadne při slově perla? Křehkost, něha, tajemství, půvab…

Jde jen o pocit který snadno můžete zviditelnit!

Nenajdete na světě sofistikovanější módní doplněk, než je právě perla!

Milují je nejen módní návrháři a celebrity, ale každý s vytříbeným smyslem pro eleganci. Uměli bychom si bez nich představit Audry Hepburn?

Coco Chanel to velice dobře věděla, když řekla:

,,Žena potřebuje závoj perel“. 

Perly vám dodají glanc za všech okolností!

Nezáleží na tom, jestli se oblékáte ležérně, sexy nebo elegantně, dodejte šmrnc svému outfitu perlovými náušnicemi z chirurgické oceli, nebo stříbrnými náušnicemi s perlou. Nenechme tedy perly ležet ladem, neboť není mezi námi žádná žena, jejíž pleť by se perlou nerozzářila. Obohaťte svou šperkovnici nadčasovým doplňkem, náhrdelníkem z perel, pro včechny doby jedinečným kouskem, který píše legendy.

Buďte elegantní a svůdná.

Nenechte se tížit obavami, že perly podlehnou módním trendům a začnete je vnímat jako věc, kterou necháte svým dětem na hraní. Malým slečnám přece můžete také nabídnout dětské stříbrné náušnice. A pokud své něžné poklady umíte dobře sladit, šperky z perel nikdy nebudou působit fádně a staromódně. Můžete kombinovat s náramky z chirurgické oceli nebo náhrdelníkem s přívěskem.

Otevřete perlám dveře dokořán!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post