contact@aurenis.cz

PODZIMNÍ ŠPERKY

Nejedná se o šperky, které byste po zbytek sezóny nevynosili. Jen každé roční období má svá specifika, stejně jako i některé šperky se k určitým obdobím hodí více než jiné. Omezení pro podzimní kolekci šperků neexistuje žádné, naopak se otevírá spousta možností. Ani žádný materiál nehraje prim, nosí se šperky z chirurgické oceli, bižuterie i stříbra.

Podzimní ladění do zlatých tónů

Nalaďte se na podzim! Podzim je báječný kus roku, ne že ne.  Barevné a počasím velmi proměnlivé období přímo svádí rozjasnit něčím náš outfit. Nabízí se celá paleta barev, při podzimu asi málokdy šlápnete s barevností vedle. Je ale potřeba zdůraznit, že snad v žádném jiném ročním období nevypadají třeba takové pozlacené náušnice tak skvěle jako na podzimZlatavé odstíny nádherně korelují s barvou listí na každém stromě, kolem kterého se projdete. A pokud jste alespoň trochu typ na dlouhé visací náušnice, musíte nejméně jedny na podzim mít.

V případě, že pozlacené šperky nejsou váš styl, visací náušnice zvolte v barvě stříbrné. Nejlepší volbou pro dlouhé náušnice jsou ty ve tvaru lístků, popřípadě složené z několika malých lístečků. Ale i jiné tvary visacích náušnic připomínající podzimní scenérii přijdou vhod. Pod některými kousky si vyloženě představíte podzimní vítr, který hvízdá po strništích. Jiné vám zase připomenou pozvolné opadávání listí ze stromu – až do posledního lístku.

Podzimní přívěsek? Jistě!

Přemýšlíte o nějakém šperku, jenž by evokoval podzim, ale náušnice ani prsten měnit nechcete? Pak pouvažujte o nějakém přívěsku, nebo i několika přívěscích s podzimní tematikou. Ideální je pro podzimní kreativitu žebrácký náramek, ten si můžete klidně uzpůsobovat podle konkrétního ročního období. Na podzim můžete použít přívěsky s muchomůrkami nebo s různými tvary lístečků. Podzimní variace můžete použít nejen na náramku, přívěsky s podzimními motivy můžete použít i na řetízek nebo náhrdelník. Hříbek, konvička či jablíčko budou vypadat kouzelně a ukáží, že máte smysl pro legraci (a pro módu jakbysmet). Kromě přívěsků jsou další možností i korálky. V kategorii korálků totiž naleznete perfektní možnosti právě k podzimnímu laškování.

Barev se vůbec nebojte

Skvělé na podzimu je, že se nemusíte bát experimentů. V této roční etapě se v přírodě dočkáme různých barevných kombinací, občas až neuvěřitelných. Vévodí sice žlutá, rezavá a červená, ale najdete i všechny ostatní barvy. Není tedy důvod zůstat proti přírodě pozadu. Šperky v různém barevném provedení vytahujte přes celý podzim s železnou pravidelností. V těch pošmournějších dnech se budete cítit o poznání líp třeba se třpytivými krystaly Swarovski. I jakkoli barevná bižuterie zlepší skokově vaši náladu. Nemluvě ani o tom, jak vyniknete proti šedým myškám v nudných barvách.

Vylaďte se s našimi šperky k podzimní dokonalosti. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post

Štrasové šperkyŠtrasové šperky

Potřebujete originální a výrazné šperky na ples, svatbu či jinou společenskou událost? Chcete vypadat dobře a neutratit moc peněz? Pak je tu řešení pod názvem štrasové šperky nebo rovnou štrasová