Jarní úklid ve šperkovnici
S blížícím se jarem nás obvykle zachvátí uklízecí mánie... Je tedy na čase dopřát jarní osvěžení i své šperkovnici. Nejlépe uděláte, když si všechny šperky pěkně vyložíte a zkontrolujete, zda jim neubylo na kráse. Možná, že objevíte i kousky, na které se trošku zapomnělo. A zamotané řetízky Vám budou vděčit za vysvobození.

Můžete všechny šperky vyčistit a s láskou uložit, aby byly připraveny Vás dokonale krášlit

Pečujte o své šperky.

Pokud ještě šperkovnici nemáte, nebuďte zoufalí. V dnešní době existuje na trhu řada krásných krabiček a stylových boxů pro Vaše cennosti. Klenoty, které používáte jen při výjimečných momentech, uložte do krabiček se sametovou látkou či molitanem. Šperky, které chcete používat častěji, dejte na místo, které je dobře přístupné. Nemusíte je hned nikam zavírat, můžete z nich vytvořit zajímavý a interaktivní obraz. Stačí napnout kousek krajky pod starý rám obrazu a s láskou zavěsit náušnice.

Aurenis – úklid šperků ve šperkovnici

Náramky a náhrdelníky jistě ocení proložení kouskem jemné tkaniny či samostatné krabičky. Je to samozřejmě na úkor přehlednosti, ale životnost šperků se Vám náramně prodlouží.

Kreativitě se meze nekladou. Jednoduše popusťte uzdu své fantazii a mějte šperkovnici přesně podle svých potřeb. A možná se Vám vytvoří další místo pro nové miláčky, které si můžete vybrat i u nás.

Jsou to přeci Vaše poklady!