Slevy za doporučení
Milí zákazníci,

vyhlédli jste si u nás šperk a chcete si jej pořídit za daleko příznivější cenu? Zajisté, chápeme, každý rád ušetří. :) Vážíme si Vás, a proto Vám jako poděkování za Vaši přízeň nabízíme skvělou možnost, jak mít vysněný šperk za poloviční cenu, tedy až s 50% slevou. A to jakýkoli šperk z celého e-shopu Aurenis.

Chci 50% slevu

Systém sbírání slevových procent je velmi jednoduchý. Doporučíte náš obchod svému známému a on při své první objednávce v poznámce uvede Váš e-mail, abychom věděli, komu můžeme procenta na slevu přičíst a že za doporučením stojíte právě Vy. Za každého svého nováčka tak od nás získáte 5% slevu.

Procenta Vám budeme sčítat až do výše 50 %. Pak můžete uplatnit svůj jedinečný slevový kupón na libovolné zboží, který Vám zašleme. Pokud ale budete netrpěliví, můžete si svou slevu vybrat ihned, tedy 5 %, 10 %, 15 %, 20 % nebo víc, jak budete chtít, vždy ale do výše 50 %. Stačí říct a poukaz na uplatnění slevy Vám zašleme obratem.

Tím to ale nekončí!

Pokud máte kolem sebe spoustu přátel, kteří milují šperky stejně jako my, může Váš sběr slevových procent na Váš další vysněný kousek začít znovu. :) No, není to skvělá zpráva, jak můžete zase ušetřit a zároveň načančat své blízké? :)

Sbírat svá procenta a uplatňovat slevy můžete až do konce srpna 2017. Pokud máte jakékoli otázky, rádi Vám je zodpovíme. 

Vaše Aurenis šperky

Tel.: 604 113 302