contact@aurenis.cz

Rose gold – módní hit nadcházející sezóny

Umění skvěle použít doplňky tkví v maličkostech.

Jistě, můžete se pochlubit úžasnými šaty, nebo obléci nejmódnější kalhoty, ale co by to bylo bez doplňků, které vašemu šatníku dodají nezapomenutelný look? Jak dobrodružné mohou ženy být, pokud jde o výběr jejich šperků dnes, zejména, když se rozhodnou pro správný styl, který jim vyloženě sluší a dodá šmrnc.

Visací náušnice se zirkony, výrazný náramek z chirurgické oceli nebo lehoučký náhrdelník s krystaly či decentní ocelový řetízek…

Jednou z možností, která se vážně a výrazně vrací do světa módy, jsou doplňky z chirurgické oceli rose gold.

Růžové zlato bude hitem ještě dlouho.

Ty z nás, které měly tu možnost okusit kouzlo ocelových šperků s růžovým zlatem tomuto barevnému trendu zcela podlehly. Není divu, že čím dál víc přitahuje pozornost naši i módních designerů. Jemné pastelové odstíny se staly něžnou a elegantní barevnou kombinací, po které toužíme. Hypoalergenní kov v barvě, která téměř zmizí na kůži a blýskne se v pravý okamžik. Pokud tomuto skvostu dáte příležitost, výsledek bude nepopiratelně romantický, jemný a polichotí různým odstínům pleti. Co víc si můžeme přát?

Kus klasického dědictví.

Po mnoha letech se růžové zlato a jím pozlacené šperky vrací na scénu ve velkém stylu. Na začátku 19. století bylo známé jako ,,Ruské zlato“ a rychle se chopilo v hlavního proudu ve stylu Art Deco v roce 1920. Nicméně, postupem času se stalo méně častým trendem. Až v posledních několika letech jsme svědky oživení půvabné části designu pro ženy.

Nosit jej je jednodušší, než se může zdát.

Míchání růžového zlata s vašimi dalšími kousky je naprosto v pořádku. Například šperky z chirurgické oceli a pozlacené ocelové šperky se k této příležitosti báječně hodí. Dnešní módní “pravidla” jsou tak flexibilní, že nemusíte mít obavy z neúspěchu. Pokud jde o odpovídající barvu Vašeho outfitu se šperky, tlumené a podzimní barvy s růžovým zlatem vypadají přímo snově. Pro dnes velice vítaný retro vzhled zkuste párování se starorůžovou nebo smetanovou barvou. V neposlední řadě berte v úvahu drahé zářivé kameny, ocelové šperky se zirkony a šperky s krystaly Swarovski, jež skvěle doplňují a decentně vyrovnávají červený odstín kovu a působí pak velmi křehce.

Najděte si i Vy svůj růžový styl!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post