contact@aurenis.cz

Šperk, skvělý dárek ke zkoušce nebo za maturitu, státnice či vysvědčení

Studujete, čeká Vás absolutorium či máte doma nebo v okolí vášnivého studenta? Nedá se nevšimnout, že začalo jít opravdu do tuhého. Tyto předprázdninové měsíce jsou plné horečného učení, nervozity, nespavosti a dalších různých neduhů. Ale pokud to všechno dobře dopadne, jak si jistě každý přeje, nastává pak báječný důvod k oslavě a hlavně odměně. Někteří už mají školní práce a zkoušky úspěšně za sebou, ale jiné to teprve čeká.

Před důležitou zkouškou můžete využít příležitosti povzbudit budoucího absolventa třeba ocelovým náramkem pro štěstí. Nemusí na něm nutně být symbol čtyřlístku, ale obdarovaného jistě potěší, že na něj myslíte a přejete mu úspěch. Naše sady náramků umí povýšit i decentní oděvy o stupeň výš a dodají dané osobě patřičný šarm, což se někdy může u zkoušky hodit.

Vždycky je to velká událost hodná přípravy

Ať už se jedná o obhajobu diplomové práce, bakalářské zkoušky, státnice nebo maturitu, vždy je důležité se nejen vhodně obléknout, ale zvolit i ty správné módní doplňky. Platí to před samotnou zkouškou nebo i hned po ní, např. při promoci – předávání diplomu či jiného ohodnocení.

Důležité je umět správně vybrat také šperky

Nastane pak chvíle, kdy si jdete sami nebo se svou ratolestí pro diplom a vyvstane typická otázka, co na sebe. Každá z nás chce být krásná a vzbuzovat dobrý dojem nejen inteligencí, ale i ženským půvabem. Samozřejmě si vyberete krásné šaty ke státnicím, na promoci nebo trendy kousky na maturitní večírek. 

Inspirovat se můžete u nás v Aurenis poradně – vhodné šperky a sety šperků k outfitu na státnice, maturitu či k jiné důležité zkoušce.


Jiná věc je, chcete-li sebe nebo jinou pilnou včelku po zásluze odměnit. Ať už je vše v nejlepším pořádku, a my všem držíme palce, aby bylo, nebo se něco nevyvede…, i snaha se přece cení! Šperk je úžasný dárek za odměnu. Ukažte, že jste na sebe pyšná, na své studující děti, vnučky či přátele. Podpořte svá slova úcty třeba nějakou krásným setem šperků ze stříbra či chirurgické oceli. Alespoň my tentokrát sázíme na ty kousky, které se dají využít pro slavnostní okamžiky.

Sada šperků poslouží jako krásná vzpomínka a určitě nikoho neurazí mít nějaký o nějaký ten klenot navíc. Šperky jsou v tomto ohledu velmi vděčné. Slušet a připomínat pěkné chvíle Vám či druhé osobě bude vždy.

Přejeme Vám mnoho úspěchů!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post