contact@aurenis.cz

Šperky inspirované motýly

Rozverní i elegantní, takoví můžou být motýlci. Pro romantické duše je takový šperk takřka nutnost. Nechejte se okouzlit našimi šperky s překrásným motýlím motivem a cenou dostupnou pro všechny.

Instantní dávka emocí

Motýli jsou vždy synonymem něčeho pozitivního. Samotné slovo zní jako pohlazení a na krásné třepotavé motýlky je nádherný a uklidňující pohled všude v přírodě. I pojmenování noční motýl má v sobě nakonec jakousi vznešenost, i když jde jen o obyčejnou můru. 🙂 Šperky s motýlem opravdu nositelce dodají nádech něčeho výjimečného. Šperky inspirované motýly jsou ovšem také poměrně variabilní. Pokud je správně doplníte jinými šperky a celkovým outfitem, mohou být motýlí šperky koketní, elegantní, romantické, křehké, hravé i sexy.

Náušnice motýlci

Náušnice s motýlky najdete v různých provedeních, takže není těžké zvolit ty pravé přímo pro vás. Motýlci z chirurgické oceli mohou být malí i velcí, v barvě oceli, pozlacení či zdobení krystaly. S takovými náušnicemi budete určitě velmi svůdné, ale nikoli prvoplánově. Je to tak skvělá volba nejen pro romantické dívky, i když k těm patří už tak nějak ze zvyku.

Motýlí tvar je pro náušnice ideální, protože sluší úplně všem. A jako harmonické doplnění náušnic si můžete pořídit i piercing s motýlem do pupíku. Motýli jsou symbolem rozpuku do krásy. Když vylezou ze své kukly a roztáhnou poprvé křídla, je to jedinečný okamžik. A podobný efekt je cílem i u našich náušnic.

Další využití pro motýlky

Jedinou možností pro potěšení z motýlků nejsou jen náušnice. Motýlka si můžete pořídit jako přívěsek a navléci ho kamkoli se vám zamane a zalíbí. Na řetízek na nohu, na řetízek na krk i na řetízkový nebo žebrácký náramek. V nabídce máme i náhrdelníky s přívěskem motýlka, pokud se vám nechce vymýšlet vlastní kombinace. Také je možné pořídit si korálek s rytinou motýlka jako takovou decentní variantu tohoto motivu.

Šperky s motýlem se poměrně dobře hodí k různým stylům i dalším šperkům. Vyhnout bychom se jim měli jen při snaze o punkový nebo gothic styl. I když nějak zajímavě řešený šperk s tmavým motýlem by se uplatnil i při velmi extravagantním stylingu.

Náš tip: Šperky s motýlí tematikou jsou vhodným dárkem pro ženy k různým příležitostem. Jsou neutrální oproti třeba srdíčkům, které by někdy nemusely působit vhodně (např. jako dárek od muže kolegyni či kamarádce). Vůči motýlům nemá většina žen výhrady, tudíž je jen velmi malé riziko, že dojde k přehmatu. Pokud tedy nemáte konkrétní představu o motivu, zvolte motýlky.  

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post