contact@aurenis.cz

Valentýn aneb darujte srdce

Máme tady opět jeden z krásnych svátků, který mnohé ženy tak milují…

Ženy a šperky, kombinace, která k sobě neodmyslitelně patří.

Dokažte svou lásku a úctu těm, na kterých Vám záleží, a řeknete jim třeba ocelovými náušnicemi ve tvaru srdce, že je máte rádi. Určitě nic nepokazíte krásným valentýnským náhrdelníkem s přívěskem ve tvaru srdce.

14. únor – svátek zamilovaných, den, kdy můžete svou lásku zhmotnit

Valentýn je jako stvořený pro malá překvapení právě pro ženy, ale mnohdy můžete dárek věnovat taky mužům. Přece je to svátek zamilovaných a milujících osob obou pohlaví. Mezi nejvhodnější dárky pro muže v oblasti šperků se řadí ocelové náramky pro muže. Nicméně co si budeme nalhávat, klasika jsou hlavně valentýnské šperky pro ženy.

Srdce na chirurgické oceli či stříbře

Máte na výběr z nepřeberných možností srdcí v podobě našich šperků značky Coquette, Morellato – náramek z chirurgické oceli se srdci, Tribal – např. stříbrné náušnice srdce a další.

Ať už je Vámi milovaná vyznavačkou decentního stylu, nebo dáva přednost valentýnským šperkům s krystaly Swarovski, určite pro ni najdete to pravé srdce

Tip na méně tradiční valentýnský dárek

Skvělým tipem na sváteční dárek jsou jistě i náramky se srdíčky. Věřte, že při každém mávnutí ruky pak bude o Vaší lásce vědět.

Máme pro Vás kolekci plnou láskyplné inspirace!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post