contact@aurenis.cz

Vášnivá souhra chirurgické oceli s keramikou

Co se stane, když se spojí odolnost a síla se sofistikovanou něžností? Vznikne nový módní hit v podobě náramků, náhrdelníků i náušnic z chirurgické oceli a keramiky. Posuďte sami!

Chirurgická ocel a keramika?

Chirurgická ocel se ve světě šperků stává v posledních letech jedním z nejoblíbenějších materiálů. Není divu, je velmi tvrdá, má úžasné hypoalergenní vlastnosti, antikorozní povrch, dobře se opracovává a nemění barvu. Pro tyto vynikající vlastnosti ji s oblibou řadíme i mezi  ideální materiál pro výrobu šperků. Zato keramika je jemný a něžný materiál s vysokým leskem a neomezenou možností tvarování či barev.

Jak jdou tyto dva kontrastní materiály dohromady?

Dokonale se doplňují! Rozehrávají spolu vášnivou hru. Vzniká tak jedinečná šance dopřát si šperk, který v sobě ukrývá odolnost, sílu a sofistikovanou něžnost.

Jiskřivé prsteny a náramky z chirurgické oceli

Keramické šperky, prsteny, náhrdelníky a náramky bývají vedle chirurgické oceli posety také jiskřivými krystalky Swarovski elements či zirkony. Spojení těchto tří věcí dodávají šperkům jiskřivý punc, kterého si všimnete na první pohled. Nebo spíše kterého si ostatní všimnou hned?

Nejčastěji se dobře spolu kombinují náramky a prsteny, či zase náramky, ale tentokrát s náušnicemi. Ačkoli máme celé soupravy šperků z chirurgické oceli s keramikou, ne vždy je vhodné nosit celý set najednou. Dokonalé sladění všech šperků v jednom okamžiku může působit až unyle, proto nechte vyznít třeba jen prsten či náramek.

Černá keramika na náramcích z chirurgické oceli je uhrančivá

Nejčastěji se keramika na náramcích, náušnicích či náhrdelnících objevuje v bílé či černé barvě kvůli decentnosti a neutrálnosti, tj. možnosti nosit jej k jakémukoli barevnému oblečení i černobílému ryze pracovnímu či společenskému oblečení. Bílá keramika na ocelových náušnicích či náramcích působí romanticky, nenásilně až sametově, zato černá rázněji, tajuplně, temně až uhrančivě. Zvláště černá keramika na náramcích. Je jí tam totiž většinou více než na náhrdelnících či náušnicích, proto v kombinaci s chirurgickou ocelí kontrast krásně vyzní.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post