contact@aurenis.cz

Vybarvený srpen s barevnými náramky a prsteny

bracelet

Moře, slunce, džungle nebo jen rozkvetlé louky? Barvy, kam se podíváte? Ano, to je letní azuro, voňavé dary země, energie a chuť vyrazit do ulic! Pestré barvy vévodí teď v srpnu nejen našemu jídelníčku, ale i módě a světu šperků. Právě velké tvary, květinové motivy a hlavně výrazné barvy jsou nyní in!

Srpnové slunce prozáří Váš šatník i šperkovnici

Léto v srpnu ještě zdaleka nekončí a dovolené jsou v plném proudu. Opálený look od moře či koupaliště zasluhuje zdůraznit také barevnými šperky. Nosí se masivní kousky, které opravdu nepřehlédnete, a také šperky různých geometrických křivek ve formě např. neopracovaných krystalů, tvary připomínající mystické znaky cizokrajného původu. Pokud nejste zrovna naladěni na exotiku, pak si vystačíte s květinovými vzorymotýlky či stylem osmdesátých let, který teď vládne módě.

S návratem osmdesátých let se vracejí i barevné kožené náramky!

Není nad to zvýraznit odhalené paže, zápěstí či kotníky barevnými náramky. Zvláště ty kožené se dají několikrát obmotat kolem ruky, jak se to dříve nosilo. Tyto náramky lze dokonce pěkně kombinovat a vyhrát si s obnaženým zápěstím až po loket třeba i s různými přívěsky. Toho se musí využít dřív, než budeme muset nasadit opět dlouhý rukáv. Neváhejte, inspirujte se a odvažte se! Nebo obvažte se? To opravdu není nutné, protože naše náramky jsou bohatě zdobené, kůže je propletená do copánků či svazků a náramky se jednoduše zapínají na magnet. Můžete je tak kdykoli přes den rychle sundat i nandat podle potřeby.

Naše barevné kožené náramky jsou navíc značkové. „Tamarisky“ ještě nikdy nezklamaly! 

Kouzlo barev v podobě prstýnků

Nejste vyznavači osmdesátých, kůže ani barevných laků na nehty? Pak je tady velmi decentní i luxusní řešení zároveň v podobě prstenů s barevnými zirkony, kameny či krystaly Swarovski elements. Pořídit si můžete levné prstýnky z bižuterie s barevnými ozdobami a střídat je podle barvy Vašich šatů, nebo pak prsteny z chirurgické oceli, které jsou pevné a odolné, často i masivnější, ale rovněž cenově dostupné. Pro ty, co preferují tradiční kovy šperků, jsou tu také stříbrné prstýnky s barevnými kameny. Prstýnky z bižuterie mají kromě ceny i jinou obrovskou výhodu, a to že se dají nastavovat podle velikosti Vašeho prstu. To může být naprosto zásadní argument pro ty, kterým z letního horka mohou natékat prsty a kteří se svých ozdob zásadně nikdy nevzdávají.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post