contact@aurenis.cz

Žebrácký náramek – co to je?

Zajisté ho znáte, nebo ho už i doma máte… jen o tom ještě nevíte. 😉 Žebrácký náramek totiž znamená, že si na jednoduchý řetízek na ruku sami pověsíte tolik přívěsků, kolik jen chcete, a to ve vlastním stylu, barevnosti i s vlastní tematikou. Výhodou je, že takový nikdo jiný nemá (pokud vás tedy slepě či tajně někdo nenapodobí), protože každý máme jinou fantazii a vkus.

Žebrácký náramek je vlastně unikát

Chcete se sami podílet na tvorbě vašeho šperku či módního doplňku? Konečně máte příležitost se vyřádit. Mezi malými ocelovými přívěsky najdete různé symboly – symboly lásky, štěstí, znamení zvěrokruhu, zvířátka, nápisy nebo motivy třeba ročních období – hravé podzimní přívěsky z oceli. Jsou vtipné a veselé!

Na řetízek s většími oky můžete skládat přívěsky i podle jiného klíče – podle barevných odstínů, tvarů, témat či příběhů. Výsledný design náramku je ryze na Vás. Ano, s názvem se tu asi někdo spletl, když se jedná nakonec o designové unikáty. Doslova žebráckým náramkem pak zůstane asi pouze ten, který byste nechali zcela holý. 🙂

Unikátní šperk – unikátní dárek

Fantazii se opravdu meze nekladou. Malé drobné přívěsky s karabinkou (většinou o velikosti 2 cm) můžete totiž připnout nejen k náramku, ale i k delšímu řetízku na krk a máte originální náhrdelník. Nebo si dejte přívěsek na klíče, mobil a zip od mikiny či kabátu. Prostě kamkoli Vás napadne. Nebo přívěsky na žebráckém náramku střídejte, připínejte je a odepínejte, podle nálady!

Přívěsky z oceli představují také originální nápad na zcela unikátní dárek či dárky od rodiny, kamarádů, partnerů. Stačí koupit jeden řetízek, na který každý z gratulantů přispěje svým přívěskem. Žebrácký náramek pak může být i sbírkou dárků od rodiny, příbuzných, známých, milenců, fanoušků, … Nadto se dá každým rokem přidat k narozeninám další přívěsek a unikátní dárek i šperk je na světě!

Unikátní služby s přívěsky na Aurenisu

Sortiment krásných a hravých přívěsků na karabinku, vhodných k tvorbě žebráckého náramku, pro Vás momentálně rozšiřujeme. Chystáme právě krásnou zimní kolekci. Postrádáte-li ale nějaké téma, barvu či symbol, sdělte nám to. Nevyhovuje Vám karabinka? My Vám k přívěsku připneme jednoduché očko na řetízek.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post