contact@aurenis.cz

Značkové šperky dle vašeho znamení zvěrokruhu

Dvanáct znamení, dvanáct odlišných charakterů, dvanáct souhvězdí, které pro mnohé hodně znamenají. Pro každé znamení zvěrokruhu nabízíme krásné značkové šperky, a to přívěsky a řetízky z chirurgické oceli.

Každý je něčím jedinečný, každý má své vlastnosti, které jsou pro něj charakteristické. Podpořte své vlastnosti, které jsou skryté, a dopřejte svému znamení, aby projevilo, co krásného skrýváte uvnitř. Vyjářit ho můžete i jednoduchým šperkem či originálním přívěskem.

Značkové přívěsky z chirurgické oceli na krk pro ženy i muže

Často si na základě narození v čase určeném pro konkrétní znamení ověřujeme, jak nám k danému člověku sedí. Sami na sobě zkoumáme, zda se výklad nemýlí, a pak si proklepneme i ostatní. Výkladů existuje spousta, astrologové se opravdu činili, aby správně rozdělili zodiak a mohli Vám tak být nápomocni. Přívěsek na krk ve vašem znamení či znamení oslavence je úžasnou příležitostí také k originálnímu dárku. Stačí jej pak jen doplnit ocelovým řetízkem se správnou délkou a tloušťkou a výsledek bude dokonalý.

Připravili jsme pro Vás značkové ocelové přívěsky Tribal s vyobrazením všech znamení zvěrokruhu po obvodu kruhu a zvýrazněním konkrétního znamení uprostřed. Tvar je dokonalý a Vaše znamení uprostřed nese svůj znak i latinský název. Na krku vypadá báječně a drží hezky na středu řetízku. Ideální je ho doplnit také řetízkem z chirurgické oceli. Délku a tloušťku pak zvolíme podle toho, zda se jedná o pánský či dámský šperk. 

Znamení a charakter našich blízkých. Co nás všechny čeká a nemine?

Nedílnou součástí je také čtení horoskopů, co nás čeká a jaké jsou vyhlídky do budoucna. Každý je přece zvědavý, jaký bude mít den a co všechno jej potká. Mnohé z nás překvapí, když to opravdu vyjde. Můžeme se také ptát, jaké budou naše děti a zda máme partnera, který nám opravdu vyhovuje. Ale taky můžeme znamení zvěrokruhu brát do jisté míry s nadsázkou a humorem. Často někoho potkáme a jen tak si říkáme: No jo, to víš, beran. Nebo: To je přece jasný blíženec!

Informací o výkladech znamení se dnes dá dohledat spousta. My Vám nabízíme spíše jen symboly zvěrokruhu na ocelových přívěscích, které Vaši podstatu umocní. Nebo je můžete použít jako prima dárek k narozeninám, pokud je obdarovaný okouzlen silou zvěrokruhu.

Patříte k lidem, kteří věří síle svého znamení? 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post